| charlottew a întrebat:

Dupa ce am gasit cea mai buna solutie pentru niste buze catifelate si anume 1 data pe saptamana exfolierea pentru indepartarea celulelor moarte si apoi un balsam de buze corespunzator iar seara inainte de culcare miere si crema de galbenele, care este excelenta pentru ca vindeca imediat crapaturile si iritatia, acum caut ceva pentru o piela foarte fina, ca de bebelusi. Ce ati folosit si ati fost extrem de multumite pentru corp? Atat produse cumparate cat si facute in casa(homemade)... *funda*

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Eu folosesc de 2 ori pe saptamana body butter de la Fennel, acum il am pe cel cu avocado dar nu conteaza aroma, si de 2 ori pe saptamana ulei de masline pe care il aplic dupa dus si il masez pana se absoarbe aproape complet. Deasemenea conteaza foarte mult sa mananci muuuullte fructe si legume.

1 răspuns:
| charlottew explică:

Da, stiu hidratarea este foarte importanta pentru o piele frumoasa.Incerc sa beau cat mai multa apa si sa mananc fructe si legume happy Acum ma duc sa ma uit si eu dupa body butter