| theodora_2847 a întrebat:

E adevarat ca daca slabesti considerabil ti se lasa sanii nasol rau?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Numai daca nu faci foarte mult exercitiu fizic ca sa iti tonifiezi musculatura pectorala. Sanii scad daca slabesti, dar se lasa numai daca slabesti prin dieta fara sport.

| candycarrie a răspuns:

Tocmai am slabit si aveam niste sani ftftft frumosi si acum n'au micitsi s'au mai lasat.

| ChocolateDroid a răspuns:

Eu am slabit 7 kg brusc si s-au lasat. Stai linistita insa ca isi revin singuri cam intr-o luna. precizez ca nu m-am ingrasat, ci pur si simplu s-au rotunjit, conturat foarte frumos. Dupa slabit erau moi si lasati...acum sunt ca inainte:fermi. Asa ca nu-ti face griji, cum esti asa ramai, doar kilogramele dispar... Fundita? big grin

| GwenS a răspuns:

Da e foarte adevarat...si ti se lasa si micsoreaza

| spaikizz a răspuns:

Nuuuuu! Depinde si d cat de solida esti si daca aveai sanii mari din cauza grasimi,dar d eobicei nu. Pentru a fi tu sigura poti sa faci si niste exercitii pentru sanii,nu sunt grele . Iti zic eu unul si daca il faci pe asta e perfect .Pui mainile la piept si aproprii palmele si presezi cat de tare poti la nivelul lor, incordand muschii. Pupici si mult succes! Sa nu ma uiti cu fundita!

| matt25 a răspuns:

Depinde si cat ii ai. :-) Dar da, daca slabesti brusc ti se lasa, dar cu exercitii speciale ii poti face fermi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si inca cum, ti se micsoreaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuu! Depinde si d cat de solida esti si daca aveai sanii mari din cauza grasimi, dar d eobicei nu. Pentru a fi tu sigura poti sa faci si niste exercitii pentru sanii, nu sunt grele. Iti zic eu unul si daca il faci pe asta e perfect. Pui mainile la piept si aproprii palmele si presezi cat de tare poti la nivelul lor, incordand muschii. Pupici si mult succes! Sa nu ma uiti cu fundita!