| Alysée a întrebat:

E adevarat ca de la solar nu se mai vad petele de dupa acnee, si daca ati putea sa-mi spuneti, sa zicem ca stau 5 minute prima data o sa ies cat de cat bronzata sau o sa fie insesizabil si trebuie sa ma duc cu crema sau au ei acolo? fundita kiss
mersi mult
aaa.si ink ceva simti ceva cand stai in cabina aia ii fierbinte sau temperatura normala/?

1 răspuns:
| anka_1715 a răspuns:

Solarul e o prostie ti-se duce bronzul dupa 2-3 zile si este cancerigen.Depinde si unde te duci de exemplu de multe ori te arzi la solar iar faza cu crema normal ar trebui sa aiba ei...in cabina te simti cam ciudat adica e destul de cald. Sfatul meu e sa nu te duci cel mai bun si rezistent bronz este cel natural iar cu acneea nu este o solutie cu solarul iti agraveaza cel mai bine este sa te duci la un dermatolog pentru ca exista o groaza de creme si tratamente care atenueaza acneea happy