| anonim_4396 a întrebat:

E inaltime ar trebui sa aiba un barbat bine?

35 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Al meu sot are 1, 83 si e perfect pentru inaltimea mea de 1, 77. In perioada studentiei am avut un prieten si de 1, 70, adica el vroia sa devenim o relatie si eu cum nu ma simteam bine, ca ii numaram firele de pe cap, nu am acceptat. Nu era vorba ca sufletul conteaza, am tinut cont si de inaltime, macar sa fim la acelasi nivel sa ne putem vedea.

| Adry05 a răspuns:

1,75 pentru mine.

| untu a răspuns:

Ce conteaza inaltimile oamenilor, conteaza ce este inauntru bun sau rau si sa aiba calitati bune!

| FaraNumePls a răspuns:

| ALGator a răspuns:

De la 180 în sus. Euro.
Serios vorbind, nu are de-a face în primul rînd cu înălțimea sau greutatea ci cu stilul (cu cât mai isteață fata, cu atât mai mult stil se cere).

| alexandrualind a răspuns:

1,80.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inaltimea normala ca barbat e 1.70m, dar zicea o tanti pe aici ca daca n-ai 1.80m esti mic

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nuu. Si la 180 esti mic pentru ea. Zicea ca cel putin190 parca.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, ai dreptate
Eu nu prea am vazut persoane care au peste 1.80

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu cam m-am saturat de asta laughing. M-am saturat de copilasi de 14 ani care au un cap peste mine. SI na, am 183 nu 150 inaltime laughing. Mai ceva ca brazii.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt mai mic de inaltime, ma cam jigneste tanti aia laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si Matrix-ul ar da "fatal error" daca s-ar lua dupa toate ideile ei tembele. Dar sa te puna naiba sa ii spui ca pentru o femeie la varsta ei e "normal " sa aiba n kg si face spume si te cheama misogin. Ah, dulcea ipocrizie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si raspunde si la majoritatea intrebarilor foarte eronat
Adica a intrebat cineva cum sa stearga contul de Faceboo si ea a zis ca nu se poate

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

ASta e cancan. Nici macar adminelor nu le pasa de asta daramite celor care fac posturi pe aici. Conteaza doar sa raspunzi nu si ce.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, ai dreptate, adminele daca zici ceva jignitor dar raspunzi cum trebuie esti direct suspendat (din experienta), dar raspunsurile eronate nu sunt sterse macar

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si mie mi s-a intamplat asa ca stiu laughing. De fapt pe celalalt cont am luat ban permanent ca am zis doar adevarul despre cineva de aici. Sensibili mai sunt unii. Dar desigur, hahalerii care raspund doar pentru top, nu au nici o problema.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Parca suntem in comunism pe site-ul asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In jur de 1.80

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Înălțimea perfecta după părerea mea este 1, 85m, deoarece nu ești nici prea mare, nici prea mic. happy

| Claudiu1905 a răspuns:

Fetele nu prea sunt atrase de barbatii care le pun in umbra, 1.70 ar cam fi inaltimea idelala

| anamariarot a răspuns (pentru Claudiu1905):

Cam toate fetele pe care le cunosc sunt atrase de barbatii mai inalti. Pentru mine personal, la 1.70 un barbat e mic

| Claudiu1905 a răspuns (pentru anamariarot):

1.71 si nici un centimetru mai mult, ultima oferta waiting

| anamariarot a răspuns (pentru Claudiu1905):

Nu contest gusturile nimanui, dar prefer barbatii ceva mai inalti

| Tig22 a răspuns:

Mai, asta depinde de gusturile fiecaruia. Dupa parerea mea, eu avand 1.75, un baiat pe gustul meu ar trebui sa aiba macar 1.85. Idk, inaltimea ar trebui sa fie in echilibru cu greutatea, pentru a rezulta un fizic placut.happy

| Alexandra28Co a răspuns:

Depinde de inaltimea fetei cu 15-20 cm mai mult ca fata

| anonim_4396 explică (pentru Alexandra28Co):

Adica eu daca am 1.70 si fata are tot ca mine care e problema?
Si daca am 1.65 ar trebui ca fata sa aiba 1.45 sau 1.50, nu prea gasesti minioane d-astea

| Alexandra28Co a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are nimic...crezi ca nu exista si minioni? si eu am 1.55 cm si sotul meu are 1.80 cm si nu i rau deloc.eu mi-am dat cu parerea.

| Pisicuta28xd a răspuns:

1,85..cam asa, dar nu toti sunt perfecti! big grin

| KoKoKoKoKoNut a răspuns:

Eu am 2m si o duc bine

| untu a răspuns (pentru KoKoKoKoKoNut):

E depasit! Suferi de gigantism!

| iVIBERGaming a răspuns:

Trebuie sa aiba peste 1.80 metri!

| Carmen_Ema_1973 a răspuns:

Cel mai bun nu ar trebui sa aiba o inaltime mare trebuie ca sa il iubesti

| andrei1386 a răspuns:

Aproximativ 1.75 metri

| andrei1386 a răspuns:

Aproxmativ 1.75metri

| Lexi22 a răspuns:

Eu as zice 1.80