| anonim_4396 a întrebat:

Epilare definitiva cu laser la dermatologie. A facut cineva? Imi puteti spune daca este eficient pe termen lung? Ca scump vad ca este dar eficient?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Firele si radacinile existente intr-adevar se vor distruge, dar in cateva luni pielea se va regenera si vor creste alte fire noi.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este eficienta pe termen lung!
Am o prietena care a platit o caruta de bani si dupa 10 sedinte (cate 1 sedinta pe luna) a avut vreo 6 luni cand s-a bucurat, dar ulterior i-a crescut parul din nou.
Deci, epilare definitiva nu exista!
Am citit toate review-rile si toti spun la fel, pentru primele 6 luni totul este nemaipomenit, curat si fara pilozitati, dupa cre reapare parul.