| Rock567 a întrebat:

Este adevărat ca dacă ţi părul prins in coadă sau impletit creşte mai repede?

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

NU! Nu cred că are împletitul cu crescutul.Nu am auzit aşa ceva.

| mona a răspuns:

Nu este adevarat, sunt doar povesti care le-am auzit si eu inca din copilarie

| drhotzu a răspuns:

Nu pot sa cred asa ceva! deci cum ai putea sa crezi asa ceva?

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

De fapt incetineste destul de tare cresterea parului! De ex eu trebuie sa il prind in fiecare zi si de 2 luni a crescut 0!
crying FUNDITA?

P.s : Nu din aia de pus in par laughing

| WildDream a răspuns:

Nu este adevarat... Daca era asa trebuia sa-l am pana la genunchi nu pana la mijloc ca acum laughing ca eu il tin mereu impletit noaptea si chiar si in timpul zilei cand stau acasa...

| Hermaniona a răspuns:

Da. acum doi ani aveam parul tuns pana la umar si am inceput sa mi-l impletesc acum am parul pana la fund(un pic mai lung) ma rog trebuie sa il tii impletit chiar si in somn, daca vrei niste masti aplicate la radacina parului si nu uita ca la fiecare 3-4 luni sati tunzi foarteee puntin varfurile

| Aldercy a răspuns:

Nu, nu am auzit.