| roxete a întrebat:

Este ceva mai deosebit. Eu incerc din rasputeri sa-mi creez un stil propriu in ceea ce priveste "stilul vestimentar" si felul in care arat. Intotdeauna incerc sa ma imbrac si sa-mi gasesc incaltaminte cat mai .iesita din comun daca pot spune asa. Si incerc sa fac in asa fel incat sa par unica, iar uneori reusesc, insa am o intrebare. Voi ce ati face pentru a parea cat mai unici privind stilul vostru vestimentar si impresia celor din jur? Ma leg si de impresia celor din jur, nu din cauza ca imi pasa, ci pentru ca multi oameni refuza sa abordeze un stil, din cauza fricii( parerilor).

7 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Cea ce conteaza este sa fi sigura pe tine si in primul rand sa iti placa tie adica sa fie genul lor...si pentru. mine conteaza in proportie de 80% spusele celor din jur asa ca cu ajutorul lor mi-am creat propriul meu stil care a ajuns sa fie copiat de " prietenele mele"( ma rog daca le pot spune prietene) iar cele 20% cred ca reprezinta stilul meu adica hainele care imi plac si in care ma simt bine...

ma las f. usor influentata de moda barfe si chesti din astea si regret lucrul acesta...

| ioanabanana a răspuns:

Eu iti recomand un site de unde te poti inspira www.thesertorialist.blogspot.com. e un site de cool hunting. sun sigura ca ai sa te poti inspira...numa sa gasesti pe la noi asa haine.:((((

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu ma interesează părerea celorlalţi, în genere. Iar dacă azi au chef să ma critice, nu-i nimic. Mâine îmi pot lua un decolteu să îi lase cu gura căscată şi eu să le vorbesc, ca unor căţeluşi în călduri!

| Ralux a răspuns:

Daca vrei un stil unic, adopta stilul lui Lady Gaga. Ea este cea mai excentrica, crazy si iesita din comun persoana mondena la capitolul vestimentatie.Mereu lasa cu gura cascata pe oricine cu aparatiile ei extravagante.Este cea mai originala vedeta atat la capitolul vestimentatie cat si in capitolul coafura si make-up.

Succes!
XoXo!kiss

| Deea-BebeloOo a răspuns:

Pai... daca eu chiar as vrea sa am un stil unic atunci nu mi-as cumpara haine din magazine foarte in "moda"...asi incerca sa im cumpar haine din sacand -hand chiar daca uni considera ca e un magazin foarte prost etc...si oricum fiecare are un stil unic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un stil original, popular, si modern m-ar scoate din anonimat si ar atrage privirile de pe stada asupra mea. daca as fi fata as imbraca o ie eleganta diafana, nu cu multe simboluri populare larguta si racoroasa din in.si un pantalon trei sfert tot din in cu o croiala mai deosebita jos si in picioare nici pantof nici opincuta, ceva intre... o coafura un pic neglijenta, si adolescentina, si un mers ferm romanesc elegant si feminin. of. aproape m-am indragostit. dar nu-i nimic am o fiica.romancuta va fi.deja este si se mai face. a aa.la brau o cingatoare textila cu raurele rosii legata intr-o parte cu doi motocei nu pre lungi. poseta brodata si micuta.succes.o sa faci victime.atentie la machiaj. putimn de tot si vag. abia sa se ghiceasca. daca ajungi vedeta sa nu ma uiti.

| AndrEeA_1329 a răspuns:

Paii Daca u ai incredere in tine si in cea cee Porti si ceilantii te voor admira in cea ce priveste Inbrakatu Orce Ati trece prin minte fi cat mai creatva si toti te vor adimra:*