| brokeangell a întrebat:

Eu am fata rotunda credeti ca mi-ar sta bine pensata asa daca nu dati-mi niste idei despre cum sa ma pensez. http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:109&tx=22&ty=46

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sfatul meu este să mergi la un salon și să nu te riști acasă, că poți greși. Acolo îți dă forma care permite sprânceana iar tu păstrezi liniea dată corectând când și când prin pensarea firelor crescute.
Pa, pa.

| Lanaa a răspuns:

Uita`te pe site mai jos, ca arata ce e mai bine pentru fata ta
Succes