| xXx_6498 a întrebat:

Eu am parul mic, am o freza gen bob si vreau sa-mi eau placa Remington S1052 e buna?(stiu ca placa asta e pentrul parul lung, dar nu as putea folosi placa si pentru parul meu care e mai mic? adica pot sa fac parul drept sau imi va lua mai mult timp?

3 răspunsuri:
| piciuk a răspuns:

Are placile cam late, dar daca e bob, presupun ca nu e chiar asa de scurt.incearca si una cu placi mai mici.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Ia mai bine una Braun ES3 tongue E foarte buna tongue

| AnoOnim23 a răspuns:

Sigur ca potihee hee si e foarte buna, nu tine cont ca ai par drept sau scurt... e facuta pentru a indrepta orice tip de par de orice dimensiune:*, eu am placa de la Remington si am parul scurt si mi-l intinde perfect; asa ca nu mai sta pe ganduri si ia-ti ca e foarte buna si nici nu arde parul! App ar fi si mai bine daca inainte de a-l intinde ai folosi un ulei pentru par uscat:*