| anonim_4396 a întrebat:

Eu folosesc fondul de ten Calming Effect Avon si vreau sa imi iau Match Perfect de la Rimmel London. Acoperirea de la Avon e perfecta pentru mine, cea de la match perfect e cam la fel sau mai slaba? Sa iau Lasting Effect (imi e teama ca mi-l incarca si nu ca arata natural)?

2 răspunsuri:
| iMaya12imc a răspuns:

Calitatea face diferenta happy! Eu am incercat de la avon, oriflame pana la nivea, vichy, etc. Depinde si de ce acoperire vrei... sau daca vrei doar un bb cream sau cc cream, ori un fdt. Eu iti recomand sa iti iei unul din farmacie (gen vichy ) sau din sephora ori douglas... depinde ce vrei "), dar daca vei investi in unul bun, si pielea ta va arata mai bine si iti va fi mai sanatoasa. Sper ca ti-am fost de folos! Pupici :*

| Madalina230300 a răspuns:

Sfatul meu, dacă tot vrei un fond de ten bun, e să îți cumperi unul de la Sephora sau L`Orèal. happy Acum, depinde și cât ești dispusă să plătești pentru el! Dar, crede-mă că merită! Calitatea e calitate!