| anonim_4396 a întrebat:

Eu si mama cautam castinguri pentru copii si pentru mine si pentru o verisoara a mea! ne puteti ajuta dar nu modeling!

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Nustiu

5 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

intra pe www.anuntul telefonic. com ...erau acum cateva zile astfel de castinguri;)

| potzo a răspuns:

Www.twistmedia.ro/castings.html - castinguri apar si se duc - depinde de ce au ei nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Casting.copii@gmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Invitatie la casting pentru VEDETA FAMILIEI – TVR1

Canalul 1 al Televiziunii Romane difuzeaza cu success, in fiecare sambata, de la ora 12:00, emisiunea Vedeta Familiei. Mihai Razus prezinta publicului din platou, dar si de acasa, cate trei copii foarte talentati – indiferent de domeniu - sustinuti in emisiune de familiile lor. Micile vedete trec prin probe care le pun in valoare talentul si pot fi sprijiniti de asemenea din public de catre profesorii lor. Programul promoveaza copii talentati - de pana in 12 ani - intr-o atmosfera destinsa, stimulata de 3 clowni si de un juriu artistic (trei vedete consacrate).

Producatorii emisiunii ofera premii si diplome tuturor concurentilor si deconteaza, transportul dus-intors al familiior din provincie participante la emisiune. De asemnea este asigurata cazarea acestora pentru o noapte.

Va invitam sa profitati cu incredere de aceasta ocazie si sa ii promovati pe copiii talentati si pe profesorii care contribuie la dezvoltarea acestora, din cadrul institutiilor dumneavoastra.

Pentru selectarea celor mai meritorii candidati organizam un casting la Televiziunea Romana, in zilele de 12, 13, 14 februarie 2010, intre orele 11:00 si 16:00 sau asteptam pe mail-ul lupu_alexandra19@yahoo.com (pana la aceste date) fragmente de inregistrari video care sa ateste talentul candidatului.
Persoana contact : Lupu Alexandra – 0741. 432. 966.
Mihaela Caciuleanu – 0742. 214. 449

Producatori Mihaela Caciuleanu
Mihai Razus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.twistmedia.ro/castings.html - cred ca este exact ce cautati