| m2704 a întrebat:

Exercitiile pentru abdomen lucreaza in timp si alta parte a corpului cum ar fi pieptul sau spatele?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,exercitiile abdominale lucreaza si alti muschi,nu numai pe cei abdominali,dar rezultatele vor fi vizibile si cu adevarat satisfacatoare numai in zona abdomenului,nefiind suficiente si pentru alte zone ale corpului. Exercitiile abdominale implica si anumiti muschi ai spatelui,dar pot solicita si bratele sau alte zone in cazul in care exercitiile se fac la un aparat(la sala).In orice caz, subliniez faptul ca NU aduc rezultate foarte bune, decat in zona abdominala.Numai bine.