| bubiko_8310 a întrebat:

Exista in Romania concursuri de frumusete?

4 răspunsuri:
| Blablabla_8623 a răspuns:

Da. Destul de multe.Chiar si in revista CoolGirl a fost un concurs de acest gen : New Models. (ma rog e mai mult modeling, dar asta implica si frumusetea)

| Ana_8420 a răspuns:

Da, exista. Miss universe Romania, care se tine in fiecare an prin Iulie. Castigatoarea merge mai departe si reprezinta Romania... Asta e tot ce stiu laughing

| BlueDreams a răspuns:

Si inca catelaughing). Astia inventeaza cincursuri de frumusete la fiecare 5 minutelaughing. Hai sa-ti dau niste exemple: Miss Romania, Miss bikini, Miss plaja, Miss pirandalaughing, si exemplele pot continuawinking. Byekiss

| medeea0 a răspuns:

Sigur ca dalaughing