| anonim_4396 a întrebat:

Exista un regim de 2 zile una cu fructe, una cu legume? Si cat slabesc?
va rog repede. Funda

2 răspunsuri:
| Beatrice_5910 a răspuns:

Simplu...nu mananci, bei doar apa si daca chiar simti ca nu rezisti iei un baton de cereale pentru ca are zahar si iti da putina energie.

| addicting a răspuns:

Aceste diete nu sunt sanatoase pentru organism,ar trebui sa faci mai mult sport,sa alergi prin parc dimineata devreme sau seara tarziu,e asa placut,o sa vezi ca rezultatele se vor vedea si incearca sa mananci cat mai sanatos acum ca e vara,mananca mai multe salate,fructe dar nu iti face obiceiul sa mananci numai asa ceva.
Ca sa nu te ingrasi mananca carne de pui sau de curcan la gratar,si acele frigarui cu ceapa,ardei,rosii sunt ff bune!
Nu manca chpisuri,dulciuri,iar daca nu poti rezista tentatiei i-ati dulciuri pentru diabetici.
Bea freshuri, multa, multa apa.NU bauturilor carbogazoase,ok?
O sa vezi rezultatele, insa nu din prima luna!
Cu acest regim vei slabi mai mult decat cu ce ai propus tu!
Trebuie sa ai incredere, bafta!