| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo metoda prin care iti poti recapata culoarea naturala a buzelor/roseata acestora? sa fie de vina rujul in decolorarea acestora?

3 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Diriginta ne spunea mereu ca daca o sa ne dam un timp indelungat cu ruj pe buze, acestea isi vor pierde culoarea. Uita-te de exemplu la orice vedete demachiata sa vezi ce buze palide are.
Ai putea sa nu te mai dai cu ruj pentru o perioada buna(gen 3luni).
Sper ca te-am ajutat! Succes si buze frumoase iti doresc :*

| oxxy05 a răspuns:

Incearca sa te dai cu un balsam de buze hidratant si hranitor. Renunta la ruj cateva saptamani. o sa te bucuri de rezultat. Uite de exemplu iti recomand un balsam de buze hranitor de la AVON, e si ieftin, 6 lei. Prin hranire ajuta buzele sa-si recapete aspectul lor natural, il folosesc si eu si sunt foarte multumita!

| Gibbons a răspuns:

Nu te mai da cu ruj happy
Pe bune, e nasol. Eu, ca privitor si critic amator il detest.