| EnvyU a întrebat:

Eyo, se potriveste culoarea bej la pantaloni cu pantofi bluemarin cu piele intoarsa? si camasa bluemarin? sau ar merge mai bine cu pantofi maro/n? vreau sa imi iau niste pantofi dar nu stiu ce culoare sa imi iau, asta e mai mult pentru cand merg la evenimente mai speciale, nu imi place asa mult negrul si plus ca nu se mai poarta.

Răspuns Câştigător
| Rimidalvv a răspuns:

Bineinteles pantofi de culoare mai inchisa maro, si atentie, daca ai curea, culoare pantofilor trebuie sa se potriveasca cu culoarea curelei, incearca o camasa cu culoare mai deschisa decat pantaloni si culorile dintre camasa si pantaloni nu trebuie sa fie foarte diferite ( sa nu te vad cu pantaloni verzi si camasa rosie big grin ), cu culori reci nu ai unde sa dai gres, dar sa stii ca culorile mai "fericite" sunt la moda vara asta. BAFTA.

2 răspunsuri:
| suntsuper a răspuns:

Pantofi maro
se potrivesc cu mai multe haine

| WorldTraveler2553 a răspuns:

Negrul se poartă să știi.Și nu e cazul ăla cu doliul cum spun toți laughing Mai ales dacă ai un corp bine definit se vede super cămașa neagră.
După ce ai spus tu acolo, părerea mea e că... Dacă culoarea pantofilor este asemănătoare cu cea a cămășii, este super să potrivești în felul ăsta.
Părerea mea! big grin Multă baftă