| darts01 a întrebat:

Fac bine daca ma tund la 0 in caz ca vreau sa mi se regenereze parul pentru ca imi cade sau e mai bine sa ma tund la 1?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema este in interior, in bulb. Ia niste suplimente pentru par si gandeste-te care e cauza caderii parului si elimin-o ( stres, gel de par, sampon nepotrivit, matreata etc ).

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Tunsul la zero nu stimuleaza in niciun fel regenerarea parului. Este doar un mit.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca prin regenerarea parului intelegi sa castigi o radacina mai viguroasa la parul care il ai da, poate ajuta. Eu iti recomand nr 1 pentru ca 0 inseamna sa te razi si te predispune la infectii, iar mmtrul ala nu conteaza absolut deloc.