| selgomez_8116 a întrebat:

Fatelor puteti sa imi dati niste sfaturi de frumusete?

1 răspuns:
| diidii a răspuns:

Pentru a fi frumoasa trebuie sa fii in primul rand tu insati. Daca te simti bine dai impresia de frumusete interioara.
Cat despre frumusetea fizica...Trebuie sa ai o vestimentatie mai simpla, nu prea incarcata deoarece nu le place tuturor asa ceva.
La ten: Foloseste putin fond de ten-nu prea mult si doar daca e cazul, Un rimmel care sa dea genelor tale un aspect placut, creion de ochi (Alege tu o nuanta care ti se potriveste), si putin blush.
Sper ca te-am ajutat :*
fundabatting eyelashes?