| Deelicious123456789 a întrebat:

Fetelooor! ajutati-maaa!happy. Vreau sa-mi vopsesc parul cu un sampon colorant de la Trendy-Colors[nuanta Soul Red], eu am parul saten cu reflexe roscate, ochi caprui, ten bej[nu stiu exact ce nuanta, oricum nu e nici masliniu, dar nici alb, e un ten cald:X]. Credeti ca mi-ar sta bine, roscata? plus de asta am o problema, acest sampon se ia la cateva spalari[aprox.8-9 spalari], iar eu am sprancenele saten inchis >- negru. ce ma fac? o sa-mi stea nasol? nu vreau sa-mi vopsesc sprancenele pentru 1 saptamanalaughing. Voi ce ziceti?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Alege un ciocolatiu o sa ti se potriveasca

| Mihaela a răspuns:

Nu trebuie sa le vospsesti, o sa arate foarte urat daca iti vopsesti sprancenele. Imagineaza-ti!
Nu o sa-ti stea nasol cu sprancenele de o culoare si parul de alta culoare! Stai linistita.Si eu m-am vopsit roscata in vara, am ochii negrii, sunt tot asa mai bej, si parul saten inchis, si mi-a stat bine, si nu mi-am vopsit sprancenele.
O sa-ti stea bine!happy

| Lery a răspuns:

Si eu m-am facut cu asa o culoare si l afel am parul saten-roscat o sa iti stea suuper dar nu iti vopsi si sprancenele.Eu sunt foarte multumita de aceste culori.(chiar maine ma fac si eu cu negruwinking )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum o saptamana si eu mi am facut parul cu rosu inchis.pe parul blond cu suvite inchise, a iesit frumos mai ales blondul, suvitele carunte au ramas si au iesit din ascunzatoare...am spalat deja o data s-a deschis culoarea.interesant.depinde cum este parul tau daca ai fire carunte. pericol. pupici SARBATORI FERICITE

| Andryx a răspuns:

Exista posibilicatea ca sa nu iti iasa cu sampon d.ala. trebuie sa ai parul foartee deschis