| cokko a întrebat:

Fetelor, am nevoie de ajutor, tinand cont ca e vara vreau sa ma bronzez in mod natral, dar soarele parca fuge de mine, ce lotiuni cu factori de accelerare a bronzului imi recomandati? eu am de la gerovital, dar n u se vede nicio urma de bronz, cu toate ca m-am uns pe corp cu el de vreo 4 zile

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe creme fotoprotectoare, 50+ și îți aperi pielea de necazuri și vei obține și bronz de durată și natural.
Pa, pa.

| Pinkstar25 a răspuns:

Iti recomand, emulsia de la Cosmetic Plant pentru accelerarea bronzului. Este foarte bun.

| MonnicaM a răspuns:

Uleiul de masline este bun pentru bronz, ajuta la innegrire.winking

| Crisulici2002 a răspuns:

Cele mai bune lotiuni de bronzat sunt cele care contin DHA ( dihidroxiacetona ), insa bronzul natural, de la soare, este cel mai bun din punct de vedere al sanatatii.Acum nu este momentul potrivit pentru bronzat.In lunile IULIE-AUGUST este cel mai bine sa te bronzezi.Acum soarele nu este suficient de puternic.Cu privire la produsele care contin DHA, acestea se pot cumpara de la farmaciile din toata tara happy Sper ca te-am ajutat. big grin Fundita? ^_^