| Pєтяσηєℓα a întrebat:

Fetelor am si eu o intrebare. vreau sa-mi iau placa de par remington s6600 da nu stiu de pe ce site.am vazut ca la altex sunt mai ieftine, sau altel site uri decat remington dar daca ma insel si dau bani aiurea. voi ce spuneti?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| a2dr33ad33a a răspuns:

Placile Remington sunt bune am si eu o placa Remington cumparata din media-galaxy sunt bunehee hee eu zic sa mergi mai bine in magazin sa vezi big hug te pup

| Ionut_Basfalian_1988 a răspuns:

Cauta pe net si tu altex si gasesti si sora mea a gasit are 12 nai si a gasit si tu?