| Lightmeup a întrebat:

Fetelor, ati facut impachetari cu argila acasa?
daca da, s-a observat ceva dupa?

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Da eu am folosit si este foarte buna.insa sa nu o foloesesti prea mult timp ci sa faci pauze altfel nu se vor mai vedea rezultate.depinde cum o folosesti se poate folosi impotriva acneei/cosurilor si a celulitei.eu am folosit-o pentru ambele variante si am fost foarte multumita... poti sa o folosesti cu increderehappy

2 răspunsuri:
| analoveskorea a răspuns:

Si eu am folosit-o impotriva acneei, am amestecat-o ca apa, am luat pauze dar n-am mai folosit-o de mult timp, cei drept la inceput am fost destul de multumita de rezultate dar apoi dupa ce am oprit folosirea au inceput sa-mi apara cosuri iar

| Coraliá_4323 a răspuns:

Inainte de a aplica o astfel de masca este recomandat peeling-ul. In loc de apa poti amesteca argila cu vin alb, vinul este bun pentru ten happy
Dupa fiecare aplicare am observat rezultatele, pielea mai fina, cosurile se usuca.

Este o masca foarte foarte buna :*