| RyGoLeTa a întrebat:

Fetelor ati incercat manichiura in apa? vreau sa imi spuneti mai deteliat cum se face si daca iese ceva.Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| warmheart10 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=9Np1kcck5HU
Poftim priveste acest video, iar daca nu vei intelege ceva poti sa citesti comentariile, care desigur te vor ajuta :)

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu am incercat si sincer nu mi-a iesit. poate am facut ceva gresit, nu stiu. incearca si tu nu ai nimic de pierdut, doar niste timp.

| AndraaaN a răspuns:

Eu am incercat, dar consumi pentru o unghie jumatate de sticluta de oja. Iti recomand sa nu incerci!