| beka a întrebat:

Fetelor cand apare campania 12 la >>>Avon?:":":"

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Http://brosuraavon.hi5.com/......otoUser.do o poti viziona aici. si asa ca fapt divers si eu sunt reprezentanta avon;;) pentru comenzi in bucuresti un mesaj privat :> va pup:*

9 răspunsuri:
| beka explică:

Krmenavon vreau doar sa stiu cand apare campania.,. adica cand o pot vedea pe vreun sitehee hee 11 am vazut-o d vreo 10 zile si m-am gandit ca o aparut si campania 12happy

| bellekamms a răspuns:

Buna,sunt reprezentanta si sunt cu doua campanii inaintea celorlalte orase din tara si maine incepe Campania 11.C 12 intra abia peste 3 saptamani.Daca o vrei neaparat pe cea de 12 eu intru in posesia ei sambata.Trimite-mi un mesaj privat.Paaaa.

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Azi, pe 16!

| Alexăndruţaa a răspuns:

Nane habar-nai
hei sunt reprezentanta avon iar acum suntem la campania 9.
mai sunt 3 campanii pana atunci big grin
id`u meu : alesia_ale98

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, sunt reprezentanta si sunt cu doua campanii inaintea celorlalte orase din tara si maine incepe Campania 11. C 12 intra abia peste 3 saptamani. Daca o vrei neaparat pe cea de 12 eu intru in posesia ei sambata.Trimite-mi un mesaj privat.Paaaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aapare mai tarziu dupa ce se termina campania 11 uitete pe catalog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E aparuta deja.comenzile se dau pe data de 19.atunci o dau si eu.comenzi pentru iasi la scumpy_girl06

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe 20 august, cred. da vezi pe site-ul Avon!

| iellow123 a răspuns:

Campania 12 Avon pentru trendsetteri apare pe 08. 07. 2010 iar campania nationala pe 19. 08. 2010. Daca vrei sa vezi brosura pentru campania 12 intra aici: http://ielow123.hi5.com