| BiuL a întrebat:

Fetelor care ati incercat BB Cream-uri, de care brand ati fost cele mai multumite?
Vreau un produs pe sa il folosesc cand nu timp/chef de intreg ritualul (fond de ten, corector, pudra, blush).
Vreau sa uniformizeze culoarea tenului, eventual sa acopere un pic cearcanele, sa aiba finish mat si sa hidrateze.
Nuanta cum o alegeti?

6 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Eu mai folosesc BB cream de la Nivea.
http://www.nivea.ro/......en-deschis
Intodeauna am o problema in a alege nuanta, e aiurea, am tenul alb si daca imi iau ceva putin inchis, chiar si mediu se vede urat, asa ca o iau pe cea pe care scrie "light". Uneori dau si gres...dar meh.
Tu oricum vad ca n-ai treaba cu asta, esti machiata foarte frumos.

| kyliejenner a răspuns:

Http://www.clinique.com/......02x464.png

incerc testere de nuante diferite ca sa o aleg pe cea corecta

Răspuns utilizator avertizat
| Syndre a răspuns:

Îți recomand să alegi un brand asiatic, Missha, Skinfood etc. E diferență imensă între cele asiatice și cele europene sau și mai rău, americane.

| GiuliaMariaa05 a răspuns:

CC cream Elmiplant, BB cream Maybelline, CC cream Gerovital

| ªEliyº a răspuns:

Eu folosesc BB Cream de la marca Very me sunt foarte multumita