| miroonah a întrebat:

Fetelor, ce fixativ folositi? Sunt in cautare de un fixativ de par bun si nu stiu ce sa aleg. Voi ce recomandati? FUNDA!happy

Răspuns Câştigător
| SimonaSymo a răspuns:

Eu folosesc fixativ de la Taft si sunt foarte multumita de el.
http://www.firmeproduse.ro/pictures/p0912/boy4gyrls1260262582.jpg
Cel negru este cel mai bun deoarece fixeaza parul mult mai bine si pentru mai mult timp.
fundita?

8 răspunsuri:
| Lexus28 a răspuns:

Taft negru! Clar!

| simiiii a răspuns:

Bunakiss! Eu folosesc fixativ si spuma de par de la Schwarzkopf :X sunt super bunekiss Ti le recomandkiss

| Madda a răspuns:

Eu nu folosesc.happy
dar folosesc unele prietene.
De la Avon.
Unt folositoare.
Dar si de la Syos.
Taft happy

| Carllla a răspuns:

Syoss. Chiar este foarte bun, incerca si ai sa te convingihappy si eu l-am incercat pe toate...ma rog, depinde si de par. dar sunt siguranta ca poate face fata la toate tipurile de par. Kisses:*:*

| AxxyAlexandra a răspuns:

Bunahappy
Cel de la Nivea mi se pare cel mai bun dintre toate pe care le-am folosit happy

| UPSsss a răspuns:

Taft e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai sa ma duc naiba in baie sa vad ce scrie pe al meu =)).
Asa deci pe asta scrie asa : Splend'or Lacca ecofix ( Fissaggio forte )
www.mirato.it
Eu dau comanda la verisoara mamei mele. Cautal pe net trebuie sa fie un site ceva. E foarte bun, fixeaza excelent si are un parfum superb.

| kitty_2781 a răspuns:

Wella flex
love struck