| evelynne a întrebat:

Fetelor, ce fonduri de ten folositi? Ce fonduri de ten acopera destul de bine?

8 răspunsuri:
| Bubutita a răspuns:

Eu am burjois healthy mix.love struck e bun si ieftin(50-55 lei)cam asa cred.si am primit cadou un blushlaughing. Bafta.:*

| Diaaaana a răspuns:

Affiniton acopera perfeeectlove struck! Il folosesc de aproape 2 ani si n`am avut probleme

| Anastasia4ever a răspuns:

Eu folosesc Giordani de la Oriflame! E foarte bun si se intinde perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inailibil-l'oreal,35 ron de l o fata care aduce de la mag matusiibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fondurile de ten care acopera foarte bine sunt fondurile de camuflare, cele folosite la tv, pictoriale si pe unde mai se poate pentru perfectiune.
Eu sunt multumita de Astor Perfect Stay + pudra Max Factor.
Si Mat Morphose e misto.
Uita-te prin arhiva blogului meu, am mai multe pareri despre diferite fonduri de ten incercate : http://didiglamour.blogspot.com/.

| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

Si eu am folosit Giordani,e foarte bun.winking. acum folosesc un fond de ten de la Color Trend, Fresh Face, si e destul de okwinking. folosesc nuanta "light beige" si se intinde destul de bine.:*

| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

App,daca vrei un fond de ten,sa nu faci economie la bani, adica mai bine dai ceva mai multi bani pe un fond de ten bun, decat sa dai 2 lei si sa ai un fond de ten care e expirat.straight facewinking