| HermioneLove a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre produsele de la AVON? cum vi se pare ele?

Răspuns Câştigător
| AnkuAnkutzza a răspuns:

Sunt ok. Eu imi cumpar de mult timp de la avon, dar nu imi place ca parfumurile nu prea persista. cele peste 90 lei care sunt ape de parfum, da..alea persista, eu doar alea le folosesc restul. nu prea. in rest oje, fond de ten, luciu etc sunt ok. Unele bijuterii, desi precizeaza ca nu contin nichel, se innegreschappy

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am spus și susțin în continuare, multe produse sunt strict de duzină!
Pa, pa.

| xNirvana a răspuns:

Rujurile,vopselele si parfumurile sunt bune insa majoritatea celorlalte au o calitate ce lasa de dorit.Am fost reprezentant Avon si mi-am cam luat teapa. Un exemplu dintre produsele lor foarte proaste este eyeline-ul extra lasting care este de culoare verde inchis desi acolo scria clar black si de la a 2 utilizare deja era uscat si nu am putut sa il mai folosesc.
Concluzie:Bani irositi iar toti reprezentantii/liderii incearca sa te cam abureasca. (asta ne invata cand ma duceam la sedinte)

| LollypopMe a răspuns:

Eu prefer accesoriile de ex:gentile, bratarile.

| LolaGreen a răspuns:

Sora-mea e reprezentant la avon si de cate ori mi-am luat produse si-au facut efectul si sunt de calitate si la preturi mici

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu prefer doar parfumurile si rujurile de la ei. Atat. Cerceii de fiecare data din argintii mi-au devenit "negri" (s-au oxidat) fara a-i purta mai deloc! Am fost chiar dezamagita, dar mi-a trecut.

| IonutAxi a răspuns:

Eu cumpar produse de la AVON de mai bine de 3 ani..nu am avut niciodata o nemultumire. Poti cumpara linistita.Si is de calitate

| TRANSVERSAL a răspuns:

Sunt ok dar dct s iei de l avon mai bine cumperi de la maybelline, max factor rimmel

| Ada233 a răspuns:

Eu le folosesc de mult timp si sunt foarte bune, FUNDA? :d

| DolsePapusika a răspuns:

Unele produse nu sunt testate, au prefer oja, si bratarile.

| Lagosse a răspuns:

Sunt nici prea, prea nici foarte, foarte adica pe intelesunt tuturor FM e mult mai bun dar e ok

| OnïkPïsoï a răspuns:

Hmm... Le folosesc de mult timp si mi-se par chiar folositoare si nu am avut niciodata vreo nemultumire (nu mi-sa iritat fata de la fonduri de ten. etc). Sunt de calitate. Te asigur 100%. Cumpara cu incredere!

| Sybel a răspuns:

La AVON sunte bune decat parfumurile, gentile si rujurile in rest nau fost cinestie ce. te sfatuiesc sa te duci sa iti cumperi tu asa poti vedea si ce contin.

| xAmber a răspuns:

Unele sunt de calitate, altele nu. Eu una le prefer pe cele de la Oriflame. happy