| Emeraude a întrebat:

Fetelor, ce sandale purtati vara aceasta?

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Am mai maulte perechi insa cel mai des port unele gri, cu talpa joasa si care se incalta usor.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Voi purta sandale joase (gen gladiator).happy

| Aliyaa a răspuns:

Gen gladiatorbig grin

| fabiola a răspuns:

Joase, in bretelute si din piele.Comode si sanatoase pentru picior!

| MonicutZZa a răspuns:

Am doua perehi care-mi plac mult : prima e cu talpa ortopedica (platforme) de 10 cm si a doua e din piele neagra (ecologica, desigur) cu multe tine (finute, nu de-alea rock) si o fundita si chestie de-aia intre degete. happy

| 1234567890_7534 a răspuns:

Cele comode.
talpa joasaa.
gen gladiator cu multe curele.
si ceva gen
http://styleshopper.ro/blog/wp-content/uploads/2009/06/sandale1.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandale Afrodita, gen romanic-gladiator :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am momentan o pereche ff sweet de balerini (opincute )elegante dar totodata comode.
Ma gandesc insa sa imi cumpar cat mai curand o pereche de sandale stil galdiator-sunt la moda vara asta si sunt ff cool-mai ales daca au bretelutele acelea colorate :X

http://www.polyvore.com/......c2l6ZQ.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandale romanice[gladiator] sunt foarte comodehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandale cu motor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gen gladiator si se glezna