| Amedautomne a întrebat:

Fetelor, cele care va vopsiti parul, ati reusit sa obtineti roscat visina/ rosu intens pe brunet natural fara decolorare? Daca da, ce marca era vopseaua si ce nuanta? Fundaa :*

3 răspunsuri:
| LadyCrazy999 a răspuns:

Nu prea...

| cristianela a răspuns:

Din pacate, parul brunet nu pote deveni niciodata de o culoare intensa fara o decolorare in prealabil. Insa acum se gaseste decolorant ieftin si de calitate: Eu folosesc http://www.colorcosmetics.ro/......gazer.html

| xSkitte a răspuns:

Iti iese un rosu inchis. incearca cele de la Palette. mie una mi-a iesit exact culoarea de pe cutie.