| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, daca ma opresc sa imi mai pensez sprancenele si le las sa creasca, ele imi vor creste mai groase decat le aveam inainte naturale? crying

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vor creste mai multe si mai groase, in loc, ca la baieti barna. Cu cat tai- sau scoti mai multe, cu atat se intaresc mai tare.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Nu, vor fi cum erau inainte.

| Copila2016 a răspuns:

Depinde de cum le aveai inainte.

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Ca sa îți crească mai groase folosește ulei de ricin. Îl iei de la farmacie e vreo 5 lei
Eu l-am folosit si pe par, deși parul rămâne cam unsuros după
Succes