| jimbon a întrebat:

Fetelor,spuneti-mi si mie de unde pot sa-mi cumpar si eu o lama pentru sprancene, ceva de genu https://www.google.ro/......ps?/search
Dau funda::D

2 răspunsuri:
| GoodDay9 a răspuns:

Ori esti barbat, ori poponar in ***? te poti lua doar in zona de mijloc a sprancenelor daca ai firicele de par, eu asa fac! Dar nu sa te iei la sprancene, o sa arati ca un drac.

| jimbon explică:

Bei, ce problema ai tu ca eu ma pensez? Ultima data cand am verificat, pensatul la barbati nu era o chestie gay.Imi trebuie astfel de accesoriu pentru ca e mult mai usor de utilizat decat penseta pentru firele de deasupra plopii. Daca tie iti place sa ai sprancenele cat un cal, nu judeca pe altii!