| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor stiti o crema sau o masca de fata pentru punctele negre de pe nas care ati incercat-o si a fost buna? Multumesc.

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Da-ti cu sapun pe fata si cu tarate - nu mai folositi creme - foloseste ceva natural - ai sa ramai uimit cat de curata vei avea fata

| Mitsuri10 a răspuns:

Clean and Clear.Este un fel de lichid cu care sa te speli pe fata.Este pentru cosuri. Sper ca te-am ajutatwinking.

| marry26 a răspuns:

Este baton corector puririfocator cu extrcte din arbore de ceai si ulei de rozmarin ''Pure nature'' (oriflame, 10lei) sau de la farmacie gel de curatare '' eucerin dermo purifyer (eucerine, 46 lei )
lotiune tonica''eucerin dermo-purifer''(46 lei ), Pure EffectAll-1 Extra Deep Facil Cleasing '' NIVEA Visage (18. 80lei)

| Himalea a răspuns:

Mie mi-a placut solutia de puncte negre de la Clean&Clear, foarte tare, pe urma am schimbat pe ceva de la Nivea de care nu am fost incantata de loc! Dar daca vrei ceva la indemana, pana cand te hotarasti sa iti cumperi ceva, poti folosi o masca de albus, dupa care o cureti cu malai sau mai bine cu zatul de la cafea. Bafta!

| ancriss a răspuns:

Buna! da, stiu.este crema URIAGE