| LikeABossBaby a întrebat:

Fetelor sunteti pro sau contra ughiutzelor lungi? Justificati raspunsulhappy

7 răspunsuri:
| ChocolateAddict a răspuns:

Cele lungi, ingrijite deoarece sunt mult mai frumoase si iti fac si degetele sa para putin mai lungi.

| karrry9999 a răspuns:

Pro

| karrry9999 a răspuns:

Sunt mult mai dragute lungi

| xcandyoyo a răspuns:

Potrivite...nu gheare.tonguetonguetongue

| andr33hk a răspuns:

Fiecare fata are gusturile ei. Mie una imi plac unghiile lungi si naturale, nu unghii mari de iti sar in ochi.

| ςเєl a răspuns:

Unghiile mari sunt ok pentru mine. daca sa nu fie foarte lungi. ci ceva potrivit

| Maria_1562 a răspuns:

Unghiile lungi si naturale, daca sunt ingrijite arata mult mai bine decat cele puse