| iuliiiaaaaaaaa a întrebat:

FETELOR URGENT :O! mi-am comandat fondul de ten calmant de la avon. nuanta CREAM. nuanta asta e inchisa :o?! eu am vazut-o deschisa cand m`am uitat pe catalog. sad eu am tenul` cam deschis. sigh spuneti-mi repede va rog straight face

10 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

E cam inchis

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Si eu am tenul deschis,si stiu cum e cu frica de a nu-ti nimeri culoarea.dar eu imi iau tot cei mai deschis,de aceea acum vei stii ca trebuie sa iei numai ce-i deschis,pentru ca,,,culoarea din catalog difera din realitate,pur si simplu culorile sunt mai sterse, ca doar e o poza.
nu prea ai ce sa-i faci, decat sa il vinzi cuiva...

| Skylerx a răspuns:

Nu, normal. Și eu îl am, și e nuanță deschisăwinking

| EllyFMS a răspuns:

Este destul de inchisa culoarea. mai bine iti comandai Ivory ca ese muult mai deschis

| Anonima_2658 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat,asa tot parca din brosuri deatea am comandat. straight face

si sti ce am facut,ma rog tu ne rogi,da nu stiu ce oh go on

eu mi-am luat un fond de ten ceva mai ieftin, nu de la avon. si defiecare data cand ma dadeam le amesetacam pana obtineam o nuanta buna, si naturala.

ca zici eehh: ca de aia mi-am luat de la avon ca sa nu imi stric pielea oh go on[o mica mica diferenta intre cele 2]-ala de la avon e mai scump ca e popular si etc. si celalalt na,

incearca mie mi-a mers...numai ai grija sa cumperi unul f.f deschis sa faci o nuanta ok. si sa fie si asa mai cremos sa fii sigura ca se amesteca

-sincer e pacat sa arunci banii, asa l`ai comandat gresit repari, nu arunci.app: eu am luat ala cu vreo 3-4 lei [un chilipir oh go on]

succes :*-te-am pupat si ai grija la ce iti doreesti :devil))

| Dedeutza2o1o a răspuns:

Nu ai spus cu ce sa te ajutam.

| Mykidutza a răspuns:

Dragutza si eu mi-am luat font de ten calmant de la avon, sunt reprezentanta.pentru ten deschis trebuie sa-ti iei ivory.

| Etiquette a răspuns:

Întrebarea este dacă nuanţa este închisă?
Poate este cum ai văzut-o în cataloghappy.

| NicoleSova a răspuns:

Doresti ca fondul de ten sa aiba o culoare mai deschisa? ok, inainte sa te dai pe fata cu ea, incearca sa torni in palma ta oliaca de fond cu crema alba de fata sau de miini, si amesteca bine cu degetu! o sa fie mai deschis la culooare! sper ca ti-am fost de folos! pup

| cristina_3693 a răspuns:

Ce sa-ti spunem?
daca atunci cand comanzi nu te uiti.asta e, suporta consecintele!