| dudy2204 a întrebat:

Fetelor va rog recomandati-mi un parfum de barbati care va place la nebunie!

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Chanel blue, du-te si il miroase si apoi vorbim despre celelalte optiuni!

7 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Mie-mi place Black Suede Touch de la Avon. Imi place atat de tare, incat il folosesc eu personal big grin Are o aroma tare placuta.

| BiuL a răspuns:

Paco Rabanne One Million

| MetalHead04 a răspuns:

Paco Rabanne One Million

| Miire a răspuns:

Paco Rabanne 1 Million sau cel de la Oriflame GIORDANI MAN Dolce vita love struck Amandoua miros superb si persista mult. Funda? big grin

| Iulish1996 a răspuns:

Eu una il ador pe cel de la AVON City Rush.L-am luat de curand unui prieten si mirosea foarte bine.Sincer, m-am dat si eu cu el si a persistat destul de mult. happy

| deny453 a răspuns:

Clive Christian No. 1 For Men

| xrisandi a răspuns:

( Parfum Versuce Pour homme ) sau ( Paco Rabanne 1 Million ) preferate happy