| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi cand va ondulati sau intindeti parul si folositi un spray termoprotector cum procedati? Il aplicati si apoi intindeti cu placa pe parul ud de spray sau asteptati sa se usuce parul si dupa il intindeti? Cum este mai bine si mai putin daunator?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Cel mai corect e sa il aplici pe parul ud inainte sa il usuci cu uscatorul sau cum iti usuci tu parul.

2 răspunsuri:
| wonderwoman123 a răspuns:

Aplic pe o suvita, apoi, cat e usor umed, întind sau ondulez. Asa, produsul nu se va intarii si nu va fi mai greu de intins sau ondulat.

| Gabriela_Valentina_2000 a răspuns:

Eu il aplic inainte pe părul uscat si dupa îl întind cu placa. Eu am părul drept natural dar câteodată de la elastic se mai onduleaza la vârfuri si nu mi place asta.