| maftei a întrebat:

Fetelor voi daca ati avea parul scurt sau mediu va-ti pune extensii?

Răspuns Câştigător
| EnVogue a răspuns:

Extensiile de par sunt o alternativa buna si poate mai sanatoasa la vopsitul parului. Puteti vopsi extensiile in orice nuanta, ori de cate ori vreti, pentru. ca nu se deterioreaza si nu va strica firul de parul natural al vostru. In plus, extensiile de par, nu dauneaza parului natural si nici scapului. Intrebati orice expert in domeniu si va confirma.winking

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu îmi place acest artificiu! Îmi aranjez părul după felul cum îl am, lung, scurt ori mediu!
Pa, pa.

| AandreaA a răspuns:

Nu big grin
Eu una sunt tunsa bob si nu port extensii, ci incerc sa`mi cuafez parul intr-un mod cat mai frumos si care sa placa.
Daca iti doresti parul lung lasa`l sa creasca.
P.S. Eu una am incercat dar mi se ard varfurile si oricum consider ca imi sta mai bine asa big grin
Sper ca te-am ajutat. si totusi nu purta extensii. incearca sa fi frumoasa cu parul pe care il ai. :*:*

| Electrik a răspuns:

Mi-as pune daca nu mi-ar placea cum sunt tunsa sau daca am facut o greseala cand am zis ca vreau sa ma tundwinking

| Roxanicabc12 a răspuns:

Eu nu imi pun fiindca am vrut sa ma fac bob si nu mai am de ce oh go on sa`mi pun.In caz de nu`ti place cum esti tunsa si te razgandesti si vrei parul mai lung atunci iti pui extensii.

| Amaliutss a răspuns:

De ce sa`mi pun? oh go on. pai daca am vrut sa `mi fac parul ` scurt. acumaa de ce sa`mi pun extensii raised eyebrows.
decii eu nu`mi pun. eu am parul ` pana la umerii oh go on decii. nu`mi pun happy.

| renee14 a răspuns:

Nu

| Camy333 a răspuns:

NU.e o prostie 1 si 2 iti pica si parul de la ele

| vanessa_9482 a răspuns:

Pai sunt extensii clip on care nu afecteaza in niciun fel parul... si eu vreau sa-mi cumpar pentru. ca am parul mediu si oricat l-as lasa nu creste foarte lung...happy