| Irina19 a întrebat:

Fetelor, voi va epilati pe maini? De ce?

Răspuns Câştigător
| Anxx a răspuns:

Da, fetele trebuie sa arate bine din toate punctele de vedere.

11 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Da, vara. Am par vizibil pe brate si prefer sa-l fac sa dispara cand port maneca scurta sau fara maneca.

| dedfgv a răspuns:

Da pentru ca e mult mai estetic asa

| Anileda a răspuns:

Nu, pentru ca nu am nevoie.

| IIIx333III a răspuns:

Buna. Da, eu una ma epilez si pe maine. Pentru ca, nu stiu... sunt multe motive...
1) Pur si simplu mi se pare inestetic.
2) Atrag mai mult privirile baietilor asa.
3) Am mainile mai fine.

Sunt putine motive, dar conteaza doar ca ma epilezwinking. Funda?

| Dreamer a răspuns:

Doamne fetelor, deci chiar exagerati! Noi vrem picioare sexy, fine, lucioase...mainile chiar nu ne intereseazalaughing

| RoxxuInna a răspuns:

Eu nu, nu am dc am parul blond si mikutz

| Rus_8917 a răspuns:

Da, pentru ca este inestetic.

| alexiss_9225 a răspuns:

M'am facut odata cu ceara, si nu doare fff rau! dar apoi creste la fel ca inainte, si acum nu ma mai fac!

| GeOrGiAnA_7466 a răspuns:

Nu

| poomplemusik a răspuns:

Da.sa fiu sexy... sa am lipici la baieti...

| OannA4steaua a răspuns:

Da! pentru ca nu mi se pare prea feminin sa vezi o fata cu ditamai parul pe maini, (si sa mai fie si negru pe deasupra) beah :-&. chiar daca al meu este blond si foarte putin vizibil eu ma simt mai bine cand nu e deloc big grin