| UninspiredName a întrebat:

Fetelor, voi va faceti masca de fata acasa? Daca da, cu ce?

4 răspunsuri:
| DangerLove a răspuns:

Da eu imi fac cu drojdie si lamaie

e foarte buna pentru acnee si pentru puncte negre

nu tebuie decat sa iei un castronel sa pui in el un plic de drojdie praf sa storci jumatate de lamaie si sa pui un galbenus e ou

este foarte buna big grin

| Georgiiiiiiii a răspuns:

Masca tonifianta pentru ten (cu mere si miere de albine) - amesteca intr-un blender un mar descojit cu o lingura de miere de albine pana devine o pasta. Aplica mixtura pe fata si lasa sa actioneze 15 minute, dupa care o poti indeparta cu apa calduta. Fundita?batting eyelashes Te rog! :*

| Daniela98dani a răspuns:

Daca vrei sa te faci cu masca ti-as recomanda ceva naturist. Poti sa te faci cu zeama de la fructe, sau poti sa incerci masca de argila. Sper ca te-am ajutat.Succes