| MaLinKa a întrebat:

Firele de par despicate! ce sa fac cu ele? ca m-am saturat, nu demult mi-am frezat parul si din nou incepe a inflori. daca o sa-l frezez inkontinuu o sa am stres pentru ca infloreste de unde e frezat. daca cineva a skapat de "firele despicate" rog sa ma ajutati si pe mine cu sfaturi... pleaseeee...

Răspuns Câştigător
| MihaCool99 a răspuns:

Cumpara-ti un alt sampon
Sfatul meu chiar e bun.
fundita? plz sunt noua si nu prea am

4 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Hei.
Eu am scapat de varfurile despicate, taindu-mi varfurile o data pe saptamana[foarte putin], plus ca daca il tunzi des, creste si mai repede!
Sper ca te-am ajutat!
Pa-pa!

| effect a răspuns:

Am si eu aceeasi problema.Incearca sa le tunzi din nou si incearca sa faci niste tratamente naturale,cauta pe net ca vei gasi foarte multe, din ou, iaurt sau alte alimente care ajuta foarte mult firul parului.Sampoanele nu stiu cat sunt de bune :-)bafta

| MaLinKa explică:

Crezi ca o sa creaca parul intr-o saptamana cu aceeasi lungime cu cit a fost frezat? e lung si e frumos si mi-i jale sa-l fac mai skurt. dar oricum o sa incerc...ms de sfat. pupici!

| codruta_8167 a răspuns:

E o prostie sa iti schimbi samponul,winking nu vei rezolva nimic,crezi ca daca scrii is nou si bla bla bla numa atunci poti obtine fundita laughing,infine... Eu din pacate am aceeasi problema (placa de par zi de zi sad par ars ) dar mi-am cumparat o masca de par si a inceput sa se refaca e de la sunsilk mov crie pe pe ' pentru un par drept '' sau daca nu date in fiecare zi cu ulei bde masline in par timp de o saptamana douawinking chiar functioneaza, sau depinde cel mai mult si de mancare, deoarece si parului ii trebuie vitamine fier etc. sa stii ca parul se hraneste cel mai mult din tot corpul omenescwinking straight face, Sper sa te fi ajutat! Thx