| sweetela a întrebat:

Frunzele de nuc iti deschid culoarea parului precum ceaiul de musetel? Sunt blonda inchis inspre saten si as vrea sa imi deschid culoarea parului cu frunze de nuc pentru ca am 3 nuci in gradina si as incerca sa vad cum imi iese. In cat timp mi s-ar deschide nuanta parului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frunzele de nuc inchid culoarea parului, dar poate capata doar niste reflexii roscate, nu foarte vizibile.
In orice caz, ajuta la mentinerea unui par sanatos si frumos.happy

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Musetelul este recomandat, dar ceaiul din frunza de nuc intareste radacina firului de par.
Indicat ar fi sa te speli, nu dauneaza, din contra, face bine firului de par.
O zi bunahappy

| kiri11 a răspuns:

Musetelul este cu siguranta pentru deschiderea culorii, nu stiu ce sa sspun despre frunzele de nuc.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Eu foloseam frunzele de nuc pentru caderea parului, dar nu iti schimba culoarea parului...

| rvsmady a răspuns:

Buna. Nu stiu cine ti-a zis ca frunzele de nuc deschid culoarea parului. Dar frunzele de nuc inchide culoarea parului. Si se vede deja de la 2-3 spalari ceva schimbare la culoarea parului. Sper ca te-am ajutat. O zi buna