| FunkySmile a întrebat:

[FUNDA] Am auzit de o crema gen fond de ten de la Nivea parca ( chiar nu stiu sigur firma) care e doar pe o singura noanta ceva in genu tongue. Intrebarea este cum se numeste? De unde o pot cumpara? Cat costa? Si cat de buna e? tongue
Peacekiss

3 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Nu e fond de ten, ideea era ca da un aspect luminos, uniformizat blabla. mie-mi place. nu acopera nimic laughing nu incarca fata, am folosit-o si ca baza de machiaj si e ok. in jur de 30 de lei este. o gasesti la supermarket, in principiu.

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Nivea Natural Beauty? big grin
In jur de 30 de lei thinking
Nu stiu cat de buna e pentru ca nu am incercat.Dar colegele de la scoala mai folosesc si zic ca acopera destul de bine, ceea ce nu vrei sa se vada' happy.
big grin

| allexxandrucka a răspuns:

Nu este buna...nu prea acopera nimic si in plus daca nu esti atenta sa intinzi f bine crema, te patezi pe fata