| KellyK13M a întrebat:

FUNDA la cine ma Imi puteti da idei cum sa ma imbrac pentru 12-14 ani ajuta

Răspuns Câştigător
| ßhåååå a răspuns:

In primul rand, in ce te simti uh mai binewinking.in al doilea rand ceva ce este la moda asta nu inseamna ca tot ce citesti prin reviste sau altceva sa adopti, apoi in al treilea rand in stilul tau preferatwinking. Deci intr-un cuvant trebuie sa fi tu insuti. sper ca te-am ajutat cumvabig grin.pup:*

6 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Cu haine

| oanaoany a răspuns:

Pai fiecare se imbraca in stilul lui fiecare are felul lui de a se imbraca trebuie doar ca sa te imbraci cum iti place si cum simti tu ca te simti bie trebuie ca sa fi tu nu un fals

| KellyK13M explică:

Scz pentru greselile din intrebare voiam sa iasa asa: FUNDA la cine ma ajuta Imi pueti da idei cum sa ma imbrac pebtru 12-14 ani

| tzupy_1014 a răspuns:

Din punctul meu de vedere,fiecare se imbraca cum vrea, cum crede, cum e caracterul lui.de exemplu mie imi place uneori sa ma imbrac putin mai altfel decat ceilalti de varsta mea si pentru asta unii m-au criticat...dar nu mi-a pasat, eu in continuare fac ce vreau...eu zic sa nu lasi pe nimeni sa iti arate cum sa te imbraci si cum sa arati, pentru ca tu ar trebui sa iti definesti propria personalitate

| Kazimir a răspuns:

Poti incerca ceva ce se numeste haina... exista pentru cap, corp, picioare... nu e greu

| maiamoniblueberry a răspuns:

Deci, in scoala mea profesorii nu accepta un stil incarcat(multe accesori si tot felul de bratari si cate si mai cate), asa ca am adoptat un stil simplu, am ales sa port bluze cu motive florale, sau simple, tenesi, cizme sau balerini (depinde si de sezon), si o esarfa care sa mearga cu bluza cu tenesi sau cu geanta. Accesorii nu am, adica port doar cercei, si foarte rar bratari, lantisoare, sau inele. Acum depinde si de cum te simti tu mai bine. Eu doar te sfatuiesc sa alegi tinute cat mai simple si casual, astfel profesorii nu se vor plage niciodata de modul in care te imbraciwinking.