| marya a întrebat:

! funda! nu radeti! stiti niste metode pe care as putea sa le folosesc ca sa mi se faca fundul mai mare!

Răspuns Câştigător
| Corinne a răspuns:

Nu e un motiv de ras :) fiecare ar vrea sa schimbe cate ceva la corpul lui.
Incearca sa lenevesti in pat o perioada si vezi daca s-a facut mai mare.
Sau incearca:
http://www.eva.ro/......-3427.html
http://video.acasa.ro/......191da.html
http://www.acasatv.ro/......edeta.html
http://www.femei-frumoase.ro/......e-frumoase

http://amelie.ro/sporty/exercitii-pentru-fese

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Draga mea pe youtube gasesti tot felul de exercitii! ar fi bine sa le cauti si sa faci! nu te masura pe cantar ci masoara-te in cm, ai sa vezi ca da rezultata, iar exercitiile pentru fse sunt foarte comice, dar functioneaza, multa bafta.

| Aura a răspuns:

Poti sa mananci putin mai mult, dar sa faci si exercitii, cauta pe youtube, si tine-te de ele. In fiecare zi daca faci 20-30 de min de exercitii, e ok happy Bafta!

| aLaLa a răspuns:

Daca vrei sa iti maresti fundul prin sport incearca stepper-ul sau bicicleta eliptica. Funditssabig grin?

| Georgiiiii a răspuns:

Mananca mult! mult! mult!
grasimea se depune si la fund ...si asa se va face mai mare.
altfel nu se poate face mai mare... poate doar prin operatie esteticabig grin...
... oricum...
ciudata intrebare!

| powerpuff a răspuns:

In primult rand fa sport alearga sau joaca basket, volei, handball orice! Nu manca dupa ora 6 si mananca sanatos fara chipsuri si cola, incearca sa mananci cat mai multe legume si fructe. Cumparati paine dietetica (e mlt mai buna decat cea normala). Iti garantez ca asa nu ti se va face fundul mai marebatting eyelashes:*

| Lullly a răspuns:

Pai:leaga-ti doua greutati de picioare (gantere sau daca nu fa-ti niste saculeti cu nisip, cam de 1 kg si le maresti pe parcurs greutatea!) intinde-te pe pat, pe burta, in asa fel incat sa iti atarne picioarele din pat si indoaie-ti de la genunchi picioarele si ridica-ti calcaiele pana reusesti sa iti atingi fundul cu ele! vezi ca vei face febra musculara! fa la inceput mai putine si apoi creste numarul lor! stai in picioare si adu-ti genunchii spre piept! fa mai multe serii! fa cumpana pe un picior asa cum faceai la scoala la orele de sport! fa cumpana si din pozitia stand in genunchi! la toate astea adauga alergare! daca nu vrei sa iesi afara alearga acasa, pe loc! adica mimeaza alergarea! nu e la fel de eficient ca joggingul dar in lipsa de altceva merge! succes! nu te astepta la rezultate imediate! e nevoie de vreo luna macar de exercitii zilnice si vei vedea diferenta!

| nikolici a răspuns:

Pai...thinking exista ceva care face minunilaughing)