| green_8958 a întrebat:

Fundaaa! Imi puteti recomanda o placa de intins parul care sa nu il deterioreze foarte tare, iar coafura sa se mentina intreaga zi? Stiu ca toate sunt bune atunci cand sunt noi, insa as vrea sa o folosesc mai mult de o saptamana... daca ma intelegetihappy

Răspuns Câştigător
| mistikk a răspuns:

Cumpara`ti o placa Remington este foarte bunawinking

8 răspunsuri:
| Keepitpink a răspuns:

Cele de la Remington sunt foarte bune... cele mai bune placi, ondulatoare etc. Am eu ma tine intins parul o gramadahappyTotusi au un pret mai ridicat dar merita si sunt de calitate

| Bellabelutsag a răspuns:

TE inteleg perfect eu mi-am luat placa aia din reclama love struck ma tine o gramada de timp si nu iti ia multt sa iti faci parul intr-un sfert de ora til termini si are si periee e ft bunaa eu placa aceea tio recomand:X

| Azeℓℓe a răspuns:

Remington. Am si eu. E foarte buna.

| Alexxaaa a răspuns:

Poti sa-ti cumperi placa de la teleshoping cea care o arata la T.V. (se numeste INSTYLER) mie mi se pare foarte buna. si eu o am. sh tine coafura. Nu arde sau deterioreaza parul

| FabbFabyAna a răspuns:

Placa pentru indreptat parul Remington S1005 http://www.remington-style.ro/......17.html... e ff buna si nu arde parul fundaaaaaaa:D

| Loredana_5574 a răspuns:

Placa Remigton.eu am asa http://event.2parale.ro/......ents/click
si e extrem de buna.nu mi`l are dloc.dar ti-as recomanda si un spary impotriva deteriorari.syoss

| green_8958 explică:

Multumesc pentru sfaturi big grin[nu va suparati, nu pot sa dau funda la toata lumeaon the phone

| iloveyou_6883 a răspuns:

Instyler
cea mai buna placa ever