| chibiusa a întrebat:

FUNDAAAA! e urgent.
stiu ca am mai pus si ieri intrebarea dar nu mi s-a raspuns la ea.
cum pot sa-mi definitivez buclele, care sunt lejere si rebele, iar onduleul nu este definit inca de la radacina. tin sa mentionez ca am parul mediu - spre lung.
chiar am nevoie de ajutor, am intalnire sambata seara si chiar nu-mi doresc sa merg cu mopul in cap. si nu-mi sta bine cu parul strans pentru ca am fata rotunda. si nu vreau sa-l intind cu placa.
pup

1 răspuns:
| bibigaby a răspuns:

Salut! Poti sa iti faci un coc si sa iti lasi cateva suvite rebele sau spalate pe par si indreaptati parul ud cu o perie si feonul!