| pinkystyleツ a întrebat:

Fundoi+vot! Maine ma duc sa ma tund si ma voi tund, nu foarte scurt pana la umeri chiar putin mai jos. Si as vrea idei de tunsori nu stil bob in nici un caz fara breton am sa mi-l indrept cu placa nu vreau coafura doar un stil foarte simplu cum m-as putea tunde poze sau linkuri pls!

Răspuns Câştigător
| cryss_6160 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres : Asa ar fi in franjuri si cu bretonul intr-o parte

http://www.google.ro/......tp?/imgres :Sau franjuri cu bretonul drept (in a doua poza)

Poti cere sfatului coafezei taele si iti va spune ea ce iti sta mai bine;)!
fundita?

4 răspunsuri:
| pinkystyleツ explică:

Eu zic fara breton si voi...laughing

| cryss_6160 a răspuns:

Coafezei tale****
Scuze big grin

| Lariss a răspuns:

Http://www.google.at/......tp?/imgres

I love this one :)