| anonim_4396 a întrebat:

Ghete inalte Martens, ALBE, sunt OK de purtat pentru un baiat (16 ani)? ma refer in special peste blugi?

http://www.mr-shopping.net/......777066.jpg

2 răspunsuri:
| iDangerous a răspuns:

De ce nu ar fi? Ţie trebuie să îţi placă. I-aţi nişte blugi skinni şi lasă-i mai largi sus. Va fi ceva nou pentru cei din jur, ceva atractiv aş spune eu. Ai grijă cu bluză şi geacă asortezi.

| CinevaCuNumeDiana a răspuns:

Nu! pentru baiat de 16 ani nu, de parca ai purta cizme, lungi, si nu am vazut inca barbati cu cizme lungi, nu e inca moda cu asa ceva big grin