| laviii a întrebat:

Haloo TPU! Fetele as dori sa`mi dati niste site`uri, poze, modele de rochite de gala, de mers la nunta(ca invitat:d) Multumesc:*! Cel mai bun raspuns funda si vot

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Ade a răspuns:

Astea depinde de varsta ta! Doar n-o sa te imbraci cu o rochie lunga, cu decolteu la 12 ani! Si mergi si tu prin mall. Sigur gasesti ceva calumea. Nu-ti comanda online deoarece tu dai comanda azi si iti vin dupa nunta. Deci...mergi pana in mall.